Kadra

Poznaj naszą kadrę:

Ciocia Monika – Dyrektor; opiekun grupy żłobkowej.

Dyplomowana opiekunka dziecięca, dysponująca ogromną wiedzą praktyczną i teoretyczną zdobytą w ponad 15 -letnim doświadczeniu w opiece na dziećmi, ciągle doskonaląca  swoją wiedzę i umiejętności na licznych kursach, warsztatach  i szkoleniach. Posiada ogromne poczucie odpowiedzialności a praca z dziećmi jest jej pasją życiową, daje jej poczucie spełnienia, a uśmiech dziecka staje się motywacją do kreatywnego działania. Troskliwa, tratująca każdego malucha jako indywidualność, a przy tym stoi na straży jego bezpieczeństwa i harmonijnego rozwoju.


Ciocia Basia – opiekun grupy żłobkowej.

Ukończyła szkolenia dla opiekunów w żłobku i klubie dziecięcym oraz kurs pomocy przedmedycznej.  Sumienna i cierpliwa Ciocia /Babcia , potrafiąca przekraczać progi świata dziecięcych trosk i radości.  Zwolenniczka radosnej i twórczej zabawy. Jest osobą ciepłą, pogodną i aktywną, a praca z dziećmi daje jej dużą radość i poczucie spełnienia i bycie potrzebną.

Kira – nasz biały owczarek szwajcarski, nasza najmłodsza opiekunka .

Nieustannie poszerza swoje umiejętności biorąc udział w szkoleniach. Jej głównym celem się dobra zabawa i sprawianie radości dzieciom. Ułatwia  przełamać lęki w kontaktach z otoczeniem, stymulując rozwój zmysłów i postrzegania, pozwalają oderwać się od otaczającej rzeczywistości. Nasz Czworonóg często ośmiela dzieci wycofane, nieśmiałe, a uspakaja i wycisza te nadmiernie pobudzone. Nawet te dzieci które odczuwają lęk przed psami na początku, po kilku spotkaniach z Kirą zaczynają wyrażać pozytywne emocje wobec psów.